Milk 500

Milk 500

Milk 500


Kategoria:Bottles
Materiał:PET / RPET
Szyjka:38mm 3-Start
Zakres:Milk
Pojemność:500 ml
Waga:21 g
Kształt:Round
Wymiary:Ø: 71 mm / H: 179.5 mm

Poproś o próbkę Pobierz kartę specyfikacji w PDF

Opis

Butelka Milk 500 ml ma szyjkę 38 mm 3-Start i jest idealna dla codziennego mleka, napojów na bazie nabiału lub średnich porcji soku.

 

O serii Milk

Seria butelek Milk PET łączy klasyczną sylwetkę butelki na mleko z nowoczesnym, lekkim wzornictwem, co czyni ją idealną dla mleka, produktów mlecznych i soków. Dostępna w rozmiarach od 250 ml do 1000 ml, te okrągłe butelki z szeroką szyjką umożliwiają łatwe napełnianie i nalewanie, zachowując przy tym ponadczasowy urok na półce.

Wyposażona w szyjkę 38 mm 3-start seria jest kompatybilna z różnorodnymi zamknięciami, zapewniając pewne zamknięcie i świeżość produktu. Wykonane z PET lub rPET butelki Milk są bez BPA, BPS i BPF, oferując doskonałą odporność chemiczną, bezpieczeństwo dla żywności oraz trwałość.

  • Dostępne w rPET, mieszance rPET i PET lub czystym PET
  • Dostępne w kolorach na zamówienie
  • Bez BPA, BPS, BPF, MOSH i MOAH
  • Dostępna bariera UV
  • Dostępna bariera tlenowa
  • Cold-fill
  • Dostępna usługa etykietowania
  • Dostępny nadruk sitodrukowy na butelce

 

PET i rPET

PET to wytrzymałe tworzywo w 100% nadające się do recyklingu. PET należy do nielicznych tworzyw, które potrafią wyglądać krystalicznie czysto jak szkło, zachowując przy tym cechy tworzyw sztucznych (lekkość, odporność na stłuczenie itp.). Dzięki temu produkt zaprezentuje się w najbardziej ekskluzywny sposób, a jego zawartość pozostanie bezpiecznie chroniona. rPET to PET z recyklingu, mający wiele właściwości wspólnych z PET pierwotnym, choć może mieć nieco inny odcień ze względu na zastosowany PCR (recyklat pokonsumencki). Potrzebują Państwo szczegółów? Poznaj PET i rPET tutaj.


Inne Milk rozmiary

Produkty powiązane