Trigger 500
Galeria
Trigger 500
| Kategoria: | Bottles |
| Materiał: | PET / RPET |
| Szyjka: | 28/410 |
| Zakres: | Trigger Bottles |
| Pojemność: | 500 ml |
| Waga: | 37 g |
| Kształt: | Square |
| Wymiary: | 95 x 58 x 197 mm |
Poproś o próbkę Pobierz kartę specyfikacji w PDF
Opis
Butelka Trigger 500 ml ma szyjkę 28/410, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennych środków czyszczących do domu, sprayów do powierzchni i roztworów chemicznych.
O serii Trigger
Seria butelek Trigger to praktyczne i niezawodne rozwiązanie opakowaniowe przeznaczone do środków czyszczących, zastosowań domowych i receptur chemicznych. Dzięki klasycznemu kształtowi butelki ze spryskiwaczem spustowym seria łączy funkcjonalność z trwałością, co czyni ją idealną do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.
Dostępne w pojemnościach 500 ml, 750 ml i 1000 ml, butelki te mają standardową szyjkę 28/410, zapewniającą kompatybilność z szeroką gamą spryskiwaczy spustowych i zamknięć.
- Dostępne w rPET, mieszance rPET i PET lub czystym PET
- Dostępne w indywidualnych kolorach
- Wolne od BPA, BPS, BPF, MOSH i MOAH
- Bariera UV na życzenie
- Bariera tlenowa na życzenie
- Cold-Fill
- Usługa etykietowania na życzenie
- Sitodruk na butelce na życzenie
- Kompatybilna ze zgrzewaniem indukcyjnym (IHS)
O PET i rPET
PET to wytrzymałe tworzywo w 100% nadające się do recyklingu. To jedno z niewielu tworzyw, które potrafi wyglądać krystalicznie czysto jak szkło, zachowując zalety tworzyw sztucznych (lekkość, odporność na stłuczenie itp.). Dzięki temu produkt jest prezentowany w najbardziej luksusowy sposób, a jego zawartość pozostaje bezpiecznie chroniona. rPET to PET z recyklingu, mający wiele właściwości PET pierwotnego, choć może przybierać nieco inny odcień ze względu na zastosowany recyklat pokonsumencki (PCR). Potrzebują Państwo szczegółów? Poznaj PET i rPET tutaj.